FİRMA HAKKINDA 

Arkas Petrol Ürünleri ve Ticaret A.Ş, T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan ihrakiye teslim lisansı alarak 2006 Ocak ayı itibariyle faaliyetlerine başladı. Arkas Petrol, Arkas isminin yansıttığı güven ve kaliteden ödün vermeyen yapısı ve deneyimli personeliyle en kaliteli yakıtın rekabetçi fiyatlarla, zamanında ikmalini hedefleyerek hizmetlerini sürdürmektedir. Arkas Petrol tüm Akdeniz ve Karadeniz limanlarındaki kendi ofislerini kapsayan bir network sayesinde direkt yakıt ikmali yapabilme kapasitesine sahip ilk Türk yakıt şirketi olma özelliğine sahiptir. Güçlü işbirliği sayesinde dünya çapında tüm limanlarda rekabetçi fiyatlar verebilmektedir.
 
The International Bunker Industry Association (IBIA) üyesi olan Arkas Petrol, talepleri eksiksiz karşılamasının yanında çevre ve insan sağlığını koruyarak iş ahlak ve disiplininden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 
© 2014 Arkas Petrol Ürünleri ve Tic. A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ